Mé služby

Jsem intuitivní průvodkyně, která mění chaos na řád a harmonii. Podnikejte i vy v souladu se svou duší.

Konzultace

Každý je úžasným zdrojem jedinečné energie, kterou má.

  • Naučím vás přijímat sílu ze zdroje.
  • Najednou začnete naslouchat svou vlastní intuici, přestanete v životě tápat, bát se a cítit se ztracení.
  • Najdete správnou životní cestu, ze které jste možná sešli a budete stoupat ke hvězdám.

Co všem brání naslouchat svou intuici?

Jsou to strachy, bloky a traumata, vzorce, která si neseme nejen z tohoto života, ale i minulých životů. Jenomže právě tyto bloky, vzorce a traumata, která se nám nekompromisně ukazují. Nastavují nám zrcadlo v naší realitě v podobě neúspěchu, chaosu a překážek. Proto je důležité být v souladu se svou duší a zpracovávat bloky a strachy.

Mým posláním je vést lidi k převzetí zodpovědnosti za svůj život a vnést do něj řád a harmonii.

Ceník

  • Cena za 1 konzultaci (60 minut) je 2 000 Kč.

Zvýhodněná nabídka

  • 2 hodiny konzultace za 3 500 Kč.
  • 3 hodiny konzultace za 5 000 Kč.

Co o konzultacích říkají mé klientky?

Před časem zahlédla nabídku pomoci řešení bloků a strachů v podnikání. Měla jsem to štěstí, že jsem byla Petrou vybrána a konzultace proběhla. Petra je energická žena a konzultace byla fakt mazec 😃 I když jsme nakonec podnikání moc neřešily, Petra mi neskutečně pomohla. Je pravda, jak sama řekla, že dokud nejsem v pohodě já, nemůže fungovat podnikání. A v době konzultace jsem měla docela problémy se synem. Díky Petře se nám vztah se synem o dost zlepšil, čímž jsem se dostala do větší pohody. Mimoto se mi povedlo z odporu k práci přejít na přijatelné, za což taky částečně vděčím Petře. Takže pokud řešíte nějaké bloky jak v podnikání či životě, neváhejte se obrátit na Petru. Stojí to za to. 🙂
Nikola Sapíkováwww.ninissew.cz
Konzultace pro mě byla velmi přínosná, cítila jsem se opravdu dobře v bezpečí, a odcházela jsem s velikou úlevou. Spousty zodpovězených otázek a rad do života mi pomohly k ještě většímu uvědomění. Moc děkuji paní Petře za citlivý a profesionální přístup.
Irena Minaříková

Objednávka